Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes. Turpinot to lietot, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai.

Saules komplekts SEPTEMBRĪ ar 30% atlaidi

Par mums

Helen Seward Latvijas komanda ir uzsākusi savu darbību 2015. gadā. Kvalitatīvu matu kosmētikas līdzekļu atlase ir nebūt viegls process un vienmēr tam esam piegājuši ar lielu rūpību. Izvēloties sadarboties ar Helen Seward mums bija svarīgi pārstāvēt zīmolu, kas ir kvalitatīvs, ražots Eiropā un ar spēcīgu komandu. Pašlaik sadarbojamies ar vairākiem profesionāliem frizieriem, frizieru saloniem un veikaliem, kas piedāvā Helen Seward produkciju saviem klientiem. Kā arī, veicam produktu pārdošanu šeit, mūsu interneta veikalā, kā arī klātienes veikalā Ādažos.
Helen seward produkti

Kas ir Helen Seward?

Helen Seward ir dibināts 1969.gadā Milānā. Tās rašanās ideja bija – matu kopšanas līdzekļu ražošana profesionāļiem

Profesionalitāte un radošums ir vadošie spēki, kas palīdzējuši augt un attīstīties daudzu gadu garumā. Uzņēmums projektē, attīsta un ražo visa veida produktu klāstu, sadarbojoties ar visiem departamentiem un ieklausoties visas pasaules vajadzībās.

Uzņēmums respektē cilvēku un arī tā apkārtējo vidi. Modernās tehnoloģijas, ātri augošā darbība un investīcijas palīdz garantēt augstākos kvalitātes standartus un palīdz nostiprināt tirgus pozīcijas.

Uz šo brīdi Helen Seward tiek prezentēts 40 valstīs.

Zīmols ar pieredzi

Helen Seward vienmēr ir attīstījusies un biznesā sevi pozicionējusi kā Made in Italy koncepts. Faktiski uzņēmuma resursi ir – zināšanas, radošums, profesionalitāte, tehniskais atbalsts, un materiāli nāk no Itālijas, īpaši atbalstot tos, kas ir ar augsto tehnoloģiju sastāvu. Patstāvīgs darbs, kas garantē labāko produktu.

Radošā apvienošanās.

HS izpētes un attīstības departamenti vienmēr koncentrējas uz produktu profesionālu izpēti un ražošanu, lai garantētu efektīvu rezultātu un pilnībā tiktu pasargāts matu dabīgais skaistums. Katra formula apvieno dabu, tehnoloģijas un jauninājumus. Tiek testētas naturālie produkti no Vidusjūras, kas tiek kombinēti ar pēdējās paaudzes aktīvās sastāvdaļām, lai garantētu augstāko kvalitāti. Iepakojums tiek īpaši veidots, lai piešķirtu modernu un pievilcīgu skatu, bet svarīgākais par visu, praktiski pielietojamu.
Helen seward produkti

Iemīļotākie produkti

Helen seward produkti
  • +371 26764664
  • +371 29438363
  • info@helenseward.lv
Abonē Jaunumus
Saņem noderīgu informāciju savā e-pastā
© 2023 Helen Seward Latvija - Visas tiesības aizsargātas
Izstrādāja quo build

10% atlaides kods jau Tevi gaida! 😍 🤩

Izveido savu Helen Seward lietotāja profilu un saņem atlaides kodu e-pastā.